Finance

Yapı Kredi Cüzdan

App Icon

Published by:

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Version:

2.3

Released:

03. 14. 2016

Size:

40M

Compatible:

4.0 and up
Yapı Kredi Cüzdan ile World’ün fırsatlarla dolu dünyasından faydalanabilir ve her an her yerde kart bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

Türkiye’de bulunan alışveriş noktalarını ve içerisindeki mağazaları görüntüleyebilir, bu mağazalardaki World’e özel kampanyaları inceleyebilir ve anlık bildirimlerle kampanya ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, yalnızca size özel tasarlanan kampanyalardan anında faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan ile; Kartlarım menüsünden tüm Yapı Kredi kredi kartlarınızın limit, borç, hesap kesim tarihi ve puan bilgilerini kontrol edebilir, son alışverişlerinizi her an her yerde görüntüleyebilirsiniz.

Mobil Ödeme fonksiyonu sayesinde, NFC uyumlu Android cihazlarla alışverişlerinizi cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Mobil ödeme yapabilmek için, kartlarınızı mobil ödemeye açmanız, cep telefonunuzun NFC özelliğini aktif hale getirmeniz yeterli.

Yapı Kredi Cüzdan uygulamamızı değerli görüş ve önerileriniz doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz, her türlü görüş ve önerinizi www.facebook.com/yapikredihizmet ve http://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/ üzerinden bize iletebilirsiniz.