Adventure

Bombıra

App Icon

Published by:

Fire Kingdom International Limited.

Version:

7.0.4

Released:

04. 07. 2016

Size:

49M

Compatible:

2.3 and up
Bombıra Fire Kingdom International tarafından yayınlanan bir mobil oyundur.

Ülkemizde web oyuncusunun aşina olduğu ve beğenilerek oynanan Bombom un mobil versiyonu olduğu da söylenebillir.Yayınlandığı ülkelerde indirilme oranları oldukça yüksek olup büyük beğeni toplamıştır.

Zengin haritaları,oyuncu-oyuncu,oyuncu-canavar,takım oyunu gibi seçeneklerle eğlenceli ve sürükleyici bir oyun olan Bombıra Android platformda Türkçe olarak yayına girmiştir.

Sevimli grafik ve görselleri ile gerilimden uzak eğlenceli vakit geçirmek isteyen her yaşta oyuncunun severek oynadığı ve oynayabileceği bir macera oyunudur.

HD grafiklere sahip olan oyun,seviye yükseldikçe oyuncuya daha farklı alanlar sunmaktadır.Birçok oyunda trend haline gelen cinsiyet seçimi,evlilik,kanat geliştirme,silah ve görünüm özelliklerini değiştirebilme seçenekleri de oyunda üzerinde durulmuş bir unsur.

Arkadaşlık sistemi,birlik kurma ve takım karşılaşmalarıyla sosyal etkileşimin de teşvik edildiği oyunda diğer oyunculara anlık ileti gönderebilir ve kabul edebilir aynı zamanda genel sohbet hattından tüm sunucu ile iletişim kurulabilir.

Eşyalarınızı satabileceğiniz yada diğer oyunculardan eşya satın alabileceğiniz bir müzayede merkezi de bulunmakta.

Oyun ücretsiz olarak indirilebilen bir uygulama olup,oyun içi satın alım imkanı sunmaktadır.

Oyunda herhangi bir sorunla karşılaştığınıda lütfen müşteri hizmetleri ile irtibat kurunuz,
e-posta:[email protected]

Bombıra Destek Ekibi
What's New in Version 2.0.3
Bombom artık cebinde, tabletinde! Gönlünce Oyna!