Role Playing

Infernals - Herosi Piekieł

App Icon

Published by:

Goodgame Studios

Version:

0.4.62

Released:

06. 21. 2016

Size:

79M

Compatible:

4.0.3 and up
Rozpętało się piekło! Stań do walki z największym złem w tej mrocznej grze MMO action RPG! Przetrwaj i walcz o dominację na postapokaliptycznych pustkowiach. Czy to właśnie ty zjednoczysz wszystkich Infernals i pokonasz ciemność?

Szykuj się do bitwy! Zbierz niepowstrzymany oddział bohaterów i wypróbuj ich zdolności przetrwania w akcji. Przekształć ich w mocarne bestie, demonicznych żołnierzy lub uzdolnionych uzdrawiaczy. Bierz udział w taktycznych bitwach w czasie rzeczywistym i dobieraj zdolności członków oddziału dla jak najlepszego efektu. Miażdż siły wroga w oszałamiająco szczegółowych, trójwymiarowych walkach.

W GRZE:
★ ZBIERZ wszystkich Infernals, żeby panować niepodzielnie: to najpotężniejsi wojownicy, dominujący na polu bitwy. Przekonaj ich, by dołączyli do twojego oddziału, i z ich pomocą połóż kres rządom władcy demonów.
★ ZORGANIZUJ niepokonaną drużynę potężnych bohaterów: przywołaj setki niepowtarzalnych postaci, zbierz niepowstrzymany oddział bohaterów i wypróbuj ich zdolności przetrwania w akcji.
★ ULEPSZAJ swoich bohaterów do perfekcji: wyposażaj ich w relikwie, takie jak amulety i maski, żeby uwolnić ich moce.
★ WALCZ w taktycznych bitwach w czasie rzeczywistym: znajdź właściwą strategię i skompletuj idealny oddział.
★ PRZEMIERZAJ dotknięte zepsuciem pustkowia Infernals: zanurz się w mrocznym fantastycznym świecie i poznaj historię kryjącą się za tymi piekielnymi wydarzeniami.
★ RYWALIZUJ z najlepszymi graczami na arenie walki: zmagaj się o dominację z tysiącami innych graczy z całego świata w wymagających trybach PvP gry. Wstępuj do gildii, żeby łączyć siły z innymi. Na arenie przeżyją tylko najlepiej przystosowani.
★ PODZIWIAJ olśniewające trójwymiarowe postacie i oszałamiające efekty

Cywilizacja ludzi osiągnęła szczyt możliwości. Ujarzmiwszy moc pary i elektryczności, ludzkość dokonała niespotykanych cudów techniki. Utrzymanie tego poziomu życia wymagało wydobywania z ziemi ogromnych ilości węgla i rud żelaza. Pewnego dnia jednak olbrzymie świdry wwierciły się zbyt głęboko i otworzyły przejście do innego świata – krainy demonów i innych istot nadprzyrodzonych. Stworzenia te wyroiły się z głębin, by siać zamęt w całym świecie.

Warunki użytkowania: https://www.goodgamestudios.com/terms_pl/#terms
Polityka prywatności: https://www.goodgamestudios.com/terms_pl/#privacy-mobile
Informacje prawne: https://www.goodgamestudios.com/terms_pl/#imprint
Aplikacja jest całkowicie darmowa. Umożliwia jednak dokonywanie zakupów w aplikacji. Można wyłączyć tę możliwość w ustawieniach urządzenia.